Svatební výročí Hořovice

Poměrně často se mi stává, že za mnou přichází lidé a říkají, že kdybych fotil tenkrát, když se oni brali, tak by měli úplně jiné (lepší) fotografie. I přesto jsem si jistý, že každý má velmi pozitivní vztah ke svým svatebním fotografiím jakékoliv kvality, protože v člověku probouzejí krásné vzpomínky. Vzpomínky na moment, kdy společně začali psát první kapitolu knihy jménem „Společný a šťastný život“.

Tento okamžik je jak stvořený proto, abych Vám představil svoji novou službu fotografování “Svatební výročí“, která Vám umožní prožít zase po letech od Vaší svatby podobně intenzivní pocity jako ve Váš velký den. Vše uskutečníme v místě, které si sami vyberete a například ke kterému se váží Vaše konkrétní vzpomínky. Například doporučuji stejné místo, jako to, kde jste se fotografovali v den svatby. Tuto službu ode mě můžete samozřejmě zakoupit jak pro sebe, tak i pro Vaše blízké formou dárkového poukazu. Jsem si naprosto jistý, že tímto poukazem učiníte obdarovanou osobu velmi šťastnou. Ať už jste jakéhokoliv věku nebo naturelu, postavím Vám fotografování plné aranžovaných i bezprostředních snímků na míru a tak napíši společně s Vámi další kapitolu Vaší obrazné knihy a můžete porovnat, zda a jak se Váš příběh po letech změnil.

Vaše výročí, co ode mě dostanete

Celé fotografování proběhne v místě, které máte rádi a které si sami vyberete. Ideálním takovým místem může být například místo, kde jste se fotografovali po svatbě nebo místo Vašeho prvního rande apod. Fotografování bude trvat cca jednu hodinu a bude jistě hezkým a důstojným pokračováním života dvou zamilovaných lidí, jen o několik let dále na společné cestě životem. Z pořízených fotografií Vám připravím dárkově upravené DVD. Navíc z vybrané fotografie (uzamčené náhledy na mém facebookovém profilu nebo google+) si buď to sami, nebo já za Vás vyberete jednu fotografii, kterou Vám nechám zhotovit na plátně ve standardní velikosti 40 x 60 cm.

Jak fotografování probíhá?

Vše začíná Vaši objednávkou v rámci, které si vyberete konkrétní dárkový poukaz, který bude nejvíce vyhovovat Vašim představám. Cenu poukazu Vám ještě dle vybraných specifik – velikost plátěného obrazu a nákladů na dopravu upřesním. Po uhrazení částky převodem na můj účet Vám zašlu fakturu a dárkový poukaz v elektronické podobě s unikátním číslem. Poukaz s tímto číslem má platnost 12 měsíců a může být využit pouze jednou a proto si jej pečlivě uschovejte. Samotnou rezervaci termínu proveďte nejlépe 14 – 30 dní před plánovaným fotografováním. Celé fotografování zpravidla začíná krátkým rozhovorem o představě zákazníků vzhledem k pořízeným fotografiím. Fotografuji během procházky Vaším oblíbeným místem, fotografování je příjemné a pohodové. Jak již je u mých služeb samozřejmostí, můžete si přiobjednat fotoknihu či další plátěný obraz - obdržíte cca do tří týdnů poštou.

Rezervace termínů

Raději nejpozději 6 týdnů předem.

Informace v kostce

  • Dárkový poukaz na fotografování – platnost 12 měsíců (poslán přes email)
  • Fotografování v délce jedné hodiny na Vámi zvoleném místě
  • Obraz na plátně – velikost 40 x 60 cm
  • Dodání poštou cca do tří týdnů